Menu
Your Cart

Firuze Doğal Sabun Seti

Firuze Doğal Sabun Seti
Firuze Doğal Sabun Seti
Firuze Doğal Sabun Seti
Firuze Doğal Sabun Seti
Firuze Doğal Sabun Seti
Firuze Doğal Sabun Seti
Seçenekli Ürün -10 %
Tamamen Yerli Üretim
100% Doğal Ürün
Tarım İlacı Yok
Firuze Doğal Sabun Seti

Firuze doğal sabun seti banyolarınıza tazelik, ferahlık ve doğal dokunuşları taşımak için sizleri bekliyor. Ayrıca ürün çeşitliliği ile seçimi size bırakıyoruz. Sizin seçimleriniz ile doğal sabun setinizi kendinize özel olarak oluşturabilirsiniz. Aşağıdaki açıklamalarda seçeceğiniz sabunların özelliklerini kontrol edebilirsiniz.


**Her sabun kalıbı 125 gr'dır.**


ALEO VERA SABUNU 

İçinde bulunan aloe vera bitkisinin sahip olduğu C ve E vitaminleri sayesinde cildinizin ihtiyacı olan besleyici, yaşlanmayı geciktirici etkiyi cildinize verir. Cildinizin yağ dengesini koruyarak nemlendirir. Böylelikle hem kuru ciltler için hem de yağlı ciltler için ortak bir kullanım kolaylığı sağlar.


ARDIÇ KATRANI SABUNU

Ardıç katranı sabunu; cilt lekelerini gidermektedir. Sivilce, akne ve siyah noktadan kurtulmaya destek olur. Mantar tedavisi için birebirdir. Doğal antiseptik özelliğiyle beraber bakteri ve mikrop oluşumunu giderip, ayak kokusunun önüne geçer. Cildin temizlenmesine yardımcı olur. Ardıç katranı sabunu, saç derisindeki hücreleri güçlendirerek, saçların hızlıca uzamasına katkı sağlar. Sürekli şekilde kullanıldığı zaman saç dökülmesini önler. 


ARDIÇ KÜKÜRT SABUNU

Siyah noktalardan ve sivilcelerden kurtulmaya destek sunar, cilt lekelerini yok eder, mantar tedavisinde etkilidir, egzama, sedef, mantar ve vitiligo gibi cilt hastalıklarına şifadır.


ARGAN SABUNU

Cildin kusurlarını gideren bu sabun, içerisindeki anti-enflamatuvar özellikler ile cilt hastalıklarına neden olan bulguları azaltır. - Argan sabunu; antioksidan açısından çok zengindir. Bu içeriği ile cildi yumuşatır, parlatır be pürüzsüz bir görünüş sağlar. Bol E vitamini içeriği ile bedende su tutulmasını sağlar.


AYNISEFA SABUNU

Cildi nemlendirir. Hassas ciltleri güçlendirir. Cildi tahriş olmaktan korur ve onarıcı etkiye sahiptir. Pişik , egzama, mantar, sivilce, varis, isilik ve döküntü gibi cilt sorunlarına faydalıdır.


BITTIM SABUNU

Saçların beyazlamasını geciktirir ve saçlar için iyi bir arındırıcıdır. Egzama ve mantar gibi cilt hastalıklarına iyi gelir. Ciltte oluşan akne ve sivilcelere iyi gelir. Antiseptik özelliği ile deride ve saçlarda oluşan mikropları öldürür.


ÇAY AĞACI SABUNU 

Antibakteriyel özelliğe sahip olan çay ağacı sabunu doğal içeriği ile cildi anında ferahlatır. Ayrıca ağrılı sivilcelerin acısını alan çay ağacı sabunu sivilcelerin de sönmesini sağlar. Sivilce lekelerinin giderilmesinde de çay ağacı sabunu kullanılmaktadır.


DEFNE SABUNU

Egzamayı iyileştirir. Ayak mantarını temizler. Sivilceyi kurutur. Tahrişi önler. Kaşıntıyı giderir. Saç derisini besler. Cildi nemlendirir. Ciltteki enfeksiyonu temizler.


EŞEK SÜTÜ SABUNU

Sivilce, siyah nokta ve aknelerin giderilmesini sağlar. Cilt kararmaları ve cilt lekelerine karşı etkilidir. Cildi gençleştirir ve kırışıklıkları giderir. Cildin sıkılaşmasını ve dolgunlaşmasını sağlar. Ciltteki nem oranını dengeleyerek sağlıklı ve parlak bir görünüm verir.


GÜL SABUNU

Gül sabunu cildi dipte temizler ve her türlü yaraları iyileştirir. Doğum öncesi ve sonrası oluşan lekelerde, güneş ışınlarına maruz kalmış lekelerde, çeşitli yanıklarda tedavi edici özelliğe sahiptir. Ergenlik sivilcelerinde daha çabuk iyileşme gösterir. – Kuru ciltlerin yağ ve dengesini en iyi şekilde eşitler.


HAMAM SABUNU

Çevresel etmenler ve hava şartları nedeniyle nemini kaybeden cildi yeniden eski haline getirir ve oluşan kir tabakasını nazikçe temizler.


KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ SABUNU

Cildi temizlerken, ciltteki ölü tabakanın atılmasını sağlar. Peeling yaparak lekelerin görünümünü değiştirir. Solgun ve cansız ciltleri normal hale getirir. Cildin daha sık ve elastik olmasını sağlayarak kırışıklıklara engel olur.


KEÇİ SÜTÜ SABUNU

Keçi sütü nemlendirici etkisiyle cildi rahatlatır. Keçi sütü sabunu sivilce ve siyah nokta oluşumunu önler. Egzama ve mantar sorunlarına karşı kullanılır. Vücudun pH seviyesini dengelemeye yardımcı olur. Hassas cilde sahip olanlar gönül rahatlığıyla kullanabilir. Ciltteki enfeksiyonların hızlıca iyileşmesini sağlar.


KİL SABUNU

 Yağlar da dahil olmak üzere sıvı emme özelliği ile cildi temizler. Cilt ve yüz bölgesini detoksifiye eder. Cildi ve yüz bölgesini toksinlerden arındırır. Doğal peeling özelliği bulunmaktadır. Bu sayede cildi ölü hücrelerden arındırmaktadır. Ciltlerdeki iltihapları temizler, akne ve sivilceleri yok eder. Ciltteki koy lekeleri yok eder ve cilt tonunu eşitler.


KÜKÜRT SABUNU

Sivilce ve akne tedavisinde kullanılır. Yağlı saçları arındırır, canlandırır. Egzamaya iyi gelir. Cildi yeniler ve sıkılaştırır . Uyuza karşı etkilidir. Gül hastalığına iyi gelir.


LAVANTA SABUNU

Ciltte akne, sivilce gibi sorunları giderir. Ciltteki ölü derilerin temizlenmesine yardımcı olur. Ciltteki siyah noktaları giderir. İçeriğinde bulunan lavanta yağı sebebiyle, cildi tahriş etmeden antiseptik özelliği sayesinde doğal koruma etkisi gösterir.


LİMON SABUNU

Akne sorununa iyi gelir. Tazelik sağlar. Siyah noktaları ortadan kaldırır. Nasırla savaşır. PH dengesini korur. Çillerin artmasına engel olur. 


PİRİNÇ KEPEĞİ SABUNU

Çok güçlü leke giderici bir özelliği vardır. Cildi besleyici özü ile beyazlatıcı özellik sağlar. Cilt kırışıklığına ve yaşlanmaya karşı etkilidir. Saç ve tırnak bakımında da kullanılır. Güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyucu özelliği vardır.


RUŞUR TAŞI SABUNU

Ruşur taşı; sivilce, vücut lekeleri ve akneleri yok eder. Ruşur taşı vücuttaki ölü derilerin atılmasına ve derinin eski canlılığını kazanmasına yardımcı olmaktadır. Ruşur taşı, cildi sakinleştirdiği ve yenilediği için kişinin gerginliğini ve stresini azaltmaktadır.


ZEYTİNYAĞI SABUNU

Saçları besler. Sivilceleri yok eder. Tahrişi iyileştirir. Doğal nemlendiricidir. Cilde nefes aldırır, gözenekleri temizler. Saçları daha hızlı uzatır. Yaşlanma belirtilerini geciktirir.


Firuze Doğal Sabun Seti şimdi size özel haliyle seçilmeyi bekliyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Tüm Ürünlerde Geçerli Havale/EFT İle Ödemelerde Ek %2 İndirim
Ürün seçeneklerinden paket içeriğini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz
  • Stok: Stokta Var
  • Model: FRZ-SBN-ST
147,69TL
165,00TL

Mevcut Seçenekler: