Menu
Your Cart

Üretici Ol


Üretici Kayıtlarımız Tekrar Açılmıştır

esebze.com olarak ülkemizin tüm lezzetlerine kapımız sonuna kadar açıktır. Türkiye'nin dört bir yanından sürdürebilirliği, sağlığı, kalite ürünü ve geleceğimizi önemseyen üretici arayışlarımız devam etmektedir. Her bölgede faaliyet gösteren keşif ekiplerimiz ise ülkemizin katma değeri olan yerel ürünlerimizi bulmak için büyük bir gayret içerisindedir.

Eğer verdiğiniz onca emek karşılığında ürettiklerinizin kalitesine güveniyor, bizimle aynı değerleri paylaşıyor ve ürünlerinizin çok daha büyük kitleler tarafından tanınmasını istiyorsanız sizlere dürüst, şeffaf, insan ve toprak sağlığı ön planda tutulan bir iş ortaklığı teklif ediyoruz.

Üretimin her safhasında emek veren sizlerle aynı çatı altında buluşabilmekten büyük bir kıvanç duyuyoruz.

Bizler sadece bir pazar yeri olarak faaliyet göstermiyor aynı zamanda üreticilerimizin dijital dünyaya uyum sağlaması, markalaşma adımlarında gerekli tüm desteği de büyük bir zevkle sunuyoruz.

Sizler de bu ailenin içerisinde yer almak istiyorsanız aşağıdaki butondan üretici başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvurularımız vergi mükellefi olsun ya da olmasın ülkemizin üreten tüm kesimine açıktır.


Üretici Başvurusu Yap