Menu
Your Cart

Ekolojik Kırmızı Kaliforniya Solucan Gübresi - Sıvı 5 Lt

Ekolojik Kırmızı Kaliforniya Solucan Gübresi - Sıvı 5 Lt
Ekolojik Kırmızı Kaliforniya Solucan Gübresi - Sıvı 5 Lt
Ekolojik Kırmızı Kaliforniya Solucan Gübresi - Sıvı 5 Lt
Tamamen Yerli Üretim
100% Doğal Ürün
Tarım İlacı Yok
Ekolojik Kırmızı Kaliforniya Solucan Gübresi - Sıvı 5 Lt

Ekolojik Kırmızı Kaliforniya Solucan Gübresi, Kırmızı Kaliforniya solucanlarının bitkisel ve hayvansal atıkları işlemesi sonucu üretilen gübrenin moleküler düzeyde parçalanması sonucu elde edilmektedir. Solucan gübresi mikro florlar ve özel solucanların organik maddeleri humik maddelere dönüştürme işlemi sonucunda çıkan üründür.

Görünüş olarak siyah toprağa benzer ve itici bir kokusu yoktur. İçeriğinde bitkinin gelişimi için gereken bütün enzimler, toprak antibiyotikleri, vitaminler, büyüme hormonları ve humik maddeler vardır. Kesinlikle hastalık yapıcı mikro florlar, parazit yumurtaları, ot tohumları ve ağır metaller içermez.


Ekolojik Kırmızı Kaliforniya Solucan Gübresi Özellikleri

  • İçeriğinde suda çözünmeyen katı madde ihtiva etmez, böylece damla sulama ve pulverizasyon sistemlerinde tıkanmalara yol açmaz.
  • Yüksek oranda hümik asit, bitki besin maddeleri, faydalı bakteriler ve doğal bitki büyüme hormonları içerir.
  • Bitki besin maddeleri ve hümik asitler nano boyutlara düşürüldüğü için bitkiler tarafından emilimi çok daha kolay ve yoğun olur.
  • Üretim tamamen doğal yöntemlerle yapılır ve % 100 ekolojiktir.
  • Proses esnasında solucan humusunun içerdiği aerobik ve anaerobik bakteriler uyku durumuna (dormancy) geçerler ve faaliyetleri durur.  Böylece bakteriyel bozulma engellenir ve ürün raf ömrü uzar.
  • Kavitasyon teknolojisi ile moleküler düzeyde parçalanan solucan gübresi içeriğindeki; vitaminler, enzimler, doğal büyüme hormonları, aminoasitler, mikro elementler, mikro humat molekülleri ile şelatlanarak “mikrohümik molekül bileşimi” oluştururlar.
  • Bitki tarafından kolaylıkla emilebilen mikrohümik molekül bileşimi bitkinin dengeli biçimde beslenmesine yardımcı olur.
  • Sıvı Solucan Gübresini, tüm tarla ve sera ürünlerinde, meyve bahçesi ve bağlarda, süs bitkileri ve sebze yetiştiriciliğinde, çim alanlarda, park ve bahçelerde güvenle kullanabileceğiniz %100 ekolojik bir üründür.

Ekolojik Kırmızı Kaliforniya Solucan Gübresi Kullanım Alanları: Hububatlar, sebzeler, meyveler, üzüm, tütün, pamuk, yem bitkileri ve çiçekler gibi bir çok bitkide sıvı solucan gübresi denenmiş ve olumlu sonuçlar alınmıştır.

Uygulama Standartları: +5°C'nin altında ve +25°C'nin üzerindeki sıcaklıklarda uygulama yapmayınız. 1 litre Organik Kırmızı Kaliforniya Solucan Gübresi 150 litre su ile karıştırılmalıdır.

Depolama: +5°C - +25°C aralığında doğrudan güneş almayan bir ortamda saklayınız.


ParametrelerÖlçü BirimiAnaliz Sonucu
Ph 25°Cumhos/cm11,7
Elektriksel İletkenlik%4280
Organik Madde%5
Toplam Azotmg/kg1,15
Yarayışlı Fosformg/kg1297
Yarayışlı Sodyummg/kg842
Yarayışlı Potasyummg/kg15820
Yarayışlı Kalsiyummg/kg3052
Yarayışlı Magnezyummg/kg609
Yarayışlı Demirmg/kg320,7
Yarayışlı Bakırmg/kg9,2
Yarayışlı Manganmg/kg26,81
Yarayışlı Çinkomg/kg27,75
Yarayışlı Bormg/kg904,4
Toplam Hümik-Fülvik Asit%2,8


Ekolojik Kırmızı Kaliforniya Solucan Gübresi satın alan müşterilerimize talep edilmesi durumunda uygulama konusunda e-posta ile bilgi verilmektedir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Tüm Ürünlerde Geçerli Havale/EFT İle Ödemelerde Ek %2 İndirim
1 Litre solucan gübresi 2 dönüm araziyi gübrelemek için yeterlidir. Su ile seyrelterek kullanmalısınız. Satın alımlarda kullanım kılavuzu ayrıca gönderilmekte ve e-posta ile uygulama desteği verilmektedir.
  • Stok: Stokta Var
  • Model: SLCN-SV-5
440,00TL