Menu
Your Cart

Ödeme İade Güvenliği

Kredi kartı güvenliği: esebze.com'da kredi kartınızla veya banka kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Ödeme sayfalarında kart bilgileri 2048 bit endüstriyel SSL sertifikasıyla şifrelenerek BDDK onaylı ödeme aracı sistemine gönderilir. İlgili BDDK onayını buraya tıklayarak görüntüleyebilirsiniz. Bu sayfada girdiğiniz bilgiler esebze.com tarafından da görülemez. Ödemeniz bankanızdan gelen cevaba göre sipariş işlemi gerçekleşir. Kart bilgileriniz hiçbir şekilde esebze.com sistemlerinde saklanmaz.


3D Secure güvenlik sistemi: 3D Secure, internetten güvenle alışveriş yapılabilmesi için Visa ve MasterCard tarafından geliştirilmiş olan bir kimlik doğrulama sistemidir. 

3D Secure sisteminde ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bilebileceği SMS doğrulama kodu sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Bu sayede yetkisiz kişilerin kartlarını internet ortamında kullanması engellenmektedir. esebze.com üzerinden 3D Secure güvenlik sistemi olmaksızın sipariş ödemesi yapılamaz.


Risksiz Sipariş Sistemi: Ürüne ödeme yaptığınızda ödediğiniz tutar esebze.com güvenli havuz hesabına aktarılır. Siz ürünü teslim alıp yasal iade süresi içerisinde de bu havuzda saklanmaya devam eder. Havuz hesabı, esebze.com'da yaptığınız tüm ödemelerin ilk önce aktarıldığı güvenli hesaptır. Bir ürüne ödeme yaptığınızda paranız önce esebze.com'un yönettiği güvenli havuz hesabına aktarılır. Ürünü teslim alıp onay süresi sonunda havuz hesabında tutulan paranız esebze.com tarafından üreticinin hesabına aktarılır. Üründe sorun çıkarsa havuz hesabında bekletilen paranız, üreticiye aktarılmaz; kartınıza/hesabınıza iade edilir. Böylece paranız ve alışverişiniz %100 güvence altında olur.