Menu
Your Cart

Lotus Doğal Sabun Seti

Lotus Doğal Sabun Seti
Lotus Doğal Sabun Seti
Lotus Doğal Sabun Seti
Lotus Doğal Sabun Seti
Lotus Doğal Sabun Seti
Lotus Doğal Sabun Seti
Lotus Doğal Sabun Seti
Seçenekli Ürün -2 %
Tamamen Yerli Üretim
100% Doğal Ürün
Tarım İlacı Yok
Lotus Doğal Sabun Seti

Ürün seçenekleri ile doğal sabun setinizi kendinize özel olarak oluşturabilirsiniz.

Ürünümüz Sağlık Bakanlığı onaylı atölyemizde yerel zeytinlerimizden elde ettiğimiz natural sızma zeytinyağından, soğuk yöntemle tamamen el yapımı olarak özenle üretilmektedir. Sabunlarımız zeytinyağının yanısıra kendi formülümüze uygun olarak doğal hindistancevizi yağı, hint yağı, kakao yağı gibi cildiniz ve saçınız için son derece faydalı olan yağlarla hazırlanmaktadır. Soğuk yöntem sayesinde doğal yağların besleyici ve faydalı özellikleri kaybolmamakta bol gliserinli , nemlendirici etkili sabunlar bu sayede sizlere sunulmaktadır.  İçeriğinde kesinlikle parafin ve diğer kimyasal ve sentetik maddeler kullanılmamaktadır. Her sabun kalıbı 120 gr'dır (+-5 gr)


BAMBU KÖMÜRLÜ (AKTİF KARBON) SABUN FAYDALARI

Karbon sabunu olarak da adlandırılır. Cildin sıkılaşması ve gözeneklerin açılmasını sağlar. Ciltteki siyah noktalar, gözeneklerin tıkanmasıyla oluşmaktadır. Bu nedenle aktif kömürlü sabun siyah nokta oluşumu görülen ciltlerde etkilidir. Çeşitli nedenlerle oluşan sivilcelerin giderilmesinde de başarılıdır. Detox etkisi yapan aromaterapik aktif kömürlü sabun, cildin doğal yağ ve nem dengesinin korunmasını sağlamaktadır. Bu sayede çok daha pürüzsüz ve ışıltılı bir cilde sahip olunur. Aynı zamanda cildin erken yaşlanmasının da önüne geçmektedir. Sedef hastalığı semptomlarının azaltılmasında da başarılıdır. Saçların daha parlak ve canlı olmasını sağlayan sabun, aynı zamanda egzama ve mantar hastalıklarında da rahatlatıcı etki gösterir.


ARDIÇ KATRANI SABUNU FAYDALARI

Katran sabunu düzenli kullanıldığında saç köklerini güçlendirip saç dökülmelerini azaltır. Antibakteriyel özelliği sayesinde sivilce, iltihaplı yara, egzama, sedef hastalıklarında rahatlatıcı etkisi vardır. Saç derisi hücrelerini güçlendirerek saçların hızlı uzamasını sağlar.


BITTIM SABUNU FAYDALARI

Saçı besleyerek yumuşak hale getirir. Antiseptik mikrop öldürücü özelliği sayesinde deri hastalıklarının çoğuna çok iyi gelir. Egzamaya, mantara, ergenlik sivilcelerine vücuttaki yara ve tahrişlere karşı etkilidir. Gözenekleri açar varisleri iyi derecede rahatlatır. Bıttım sabunu saçlara canlı bir görünüm ve parlaklık verir. Kuru saç¬ları nemlendir.  


ÇAY AĞACI YAĞI SABUNU FAYDALARI

Anti bakteriyel özelliğe sahip olan çay ağacı cildinizi ferahlatır sivilce lekelerinin görünümünü azaltır e rengini açar, sivilce tedavisinde etkilidir, ciltteki mantar hastalılarının tedavisinde etkilidir. Çay ağacı yağı cilt yağlanmasını dengeleyerek sivilce oluşmasını engeller. Siyah noktaların temizlenmesi ve  azalmasında faydalıdır. Ciltteki gözenekleri sıkılaştırır.


KANTARON SABUNU FAYDALARI 

Antiseptik özelliği olan kantaron sabunu, yarayı iyileştirir ve enfeksiyonu giderir. Haricen kullanılan kantaron sabununun hücre yenileyici özelliği sayesinde özellikle yara ve yanıklarda oldukça etkilidir. Damar büzücü ve mikrop öldürücü özelliği yapılan bilimsel deneylerle de ispatlanmıştır. Kantaron sabunu ile ayaklarını yıkamaya devam edenler ısınmayan ayaklarının ısındığını göreceklerdir.  


TATLI BADEM YAĞI SABUNU FAYDALARI

Tatlı badem yağı içeren bu sabunumuz badem yağında bulunan A, E ve D vitaminlerinin yanı sıra oleik ve linoleik yağ asitleri yüksek olup kurumuş ciltler için mükemmeldir. Kızarıklık, sedef ve egzama gibi cilt rahatsızlıkları için faydalıdır. Tüm cilt tipleri için uygun olan bu yağ birçok masaj yağında da kullanılır. Yumuşatma özelliği sayesinde cildi yumuşatır ve esnek hale getirir. Cildin kurumasını engeller. Kolay sabunlaşır ve diğer yağlara iyi bir katkı sağlar. 


ZEYTİNYAĞLI SABUNUN FAYDALARI

Kuru ciltler için ideal bir nemlendiricidir. Cildin soyulmasını engeller. Cilde ışıltı kazandırır. Cilt lekelerinin azaltılmasında etkilidir. Sivilce oluşumunu azaltır, uzun süreli kullanımda sivilce oluşumunu engeller. Ciltteki çatlakların giderilmesine yardımcı olur .Ciltteki gözeneklerin açılmasına yardımcı olarak cildin nefes almasını sağlar. Ciltte yumuşaklık oluşturur. Ciltteki  ölü derinin atılmasına yardımcı olur. Sadece kuru ciltlerde değil tüm cilt tiplerinde güvenle kullanılabilir. Kuru ciltleri nemlendirme özelliği olan zeytinyağlı sabun, yağlı ciltlerin en büyük problemlerinden olan sivilce ve gözenek sorunlarına da çözüm sunmaktadır. Ciltte oluşan alerjik etkileri azaltır, hatta yok eder. Egzama, sedef vb. hastalıkların iyileşmesine yardımcı olur. Cildin yenilenmesini sağlar. Şampuanlar gibi kimyasal maddeler içermediği için bebeklerde ya da hassas cilt tipine sahip kişilerde güvenle kullanılabilir. Kadınların korkulu rüyası olan selülitlerin giderilmesine yardımcı olur.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Tüm Ürünlerde Geçerli Havale/EFT İle Ödemelerde Ek %2 İndirim
Ürün seçeneklerinden paket içeriğini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz
196,29TL
199,99TL

Mevcut Seçenekler: