Menu
Your Cart

Farmobile

Kendin Üret Biber Seti
Yeni Ürün -26 %
Marka: Farmobile
Balkonunda ya da terasında tohumdan bitki yetiştirmenin zevkine varmak isteyenler için hazırladığımız bu setin içerisinde;2 Litre özel olarak hazırlanmış bitki toprağı2,3 lt lik su drenajlı saksıÖzel hazırlanmış küçük şişede* Kaliforniya Solucan Gübresi (Sıvı/10 ml)Ata biber tohumu (hediye) bulunmak..
148,80TL 199,99TL
Kendin Üret Domates Seti
Yeni Ürün -26 %
Marka: Farmobile
Balkonunda ya da terasında tohumdan bitki yetiştirmenin zevkine varmak isteyenler için hazırladığımız bu setin içerisinde;2 Litre özel olarak hazırlanmış bitki toprağı2,3 lt lik su drenajlı saksıÖzel hazırlanmış küçük şişede* Kaliforniya Solucan Gübresi (Sıvı/10 ml)Ata domates tohumu (hediye) bulunm..
148,80TL 199,99TL
Kendin Üret Patlıcan Seti
Yeni Ürün -26 %
Marka: Farmobile
Balkonunda ya da terasında tohumdan bitki yetiştirmenin zevkine varmak isteyenler için hazırladığımız bu setin içerisinde;2 Litre özel olarak hazırlanmış bitki toprağı2,3 lt lik su drenajlı saksıÖzel hazırlanmış küçük şişede* Kaliforniya Solucan Gübresi (Sıvı/10 ml)Ata patlıcan tohumu (hediye) bulun..
148,80TL 199,99TL
Kendin Üret Salatalık Seti
-26 %
Marka: Farmobile
Balkonunda ya da terasında tohumdan bitki yetiştirmenin zevkine varmak isteyenler için hazırladığımız bu setin içerisinde;2 Litre özel olarak hazırlanmış bitki toprağı2,3 lt lik su drenajlı saksıÖzel hazırlanmış küçük şişede* Kaliforniya Solucan Gübresi (Sıvı/10 ml)Ata salatalık tohumu (hediye) bulu..
148,80TL 199,99TL
Marka: Farmobile
Mevsimine göre hazırlanan Küçük Sebze Kolisi sizlere lezzetli ve doğal sebzelere aynı anda ve aynı tazelikte ulaşma fırsatı sunuyor. Sebzelerimiz kimyasal ilaç ve sentetik gübre kullanılmadan doğal ve sağlıklı üretilen zehirsiz Farmobile sebzeleridir. İster yemeklerinizde ister salataların..
150,00TL
Kuşburnu Marmelatı 1 KG
-11 %
Marka: Farmobile
Tokat yöresi kırsalından yaban kuşburnu  bitkisinin meyvelerinin toplanılmasıyla üretilmiştir. Dikensi dokusu ve tohumları kevgirden geçirilerek elde edilen öz, odun ateşinde kıvamını alana kadar, tahta kaşıklarla karıştırılarak pişirilir. Kaynar suda bekletilerek sterile edilen cam kavanozlara..
160,31TL 180,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)