Menu
Your Cart

Farmobile


Tokat yöresi kırsalından yaban kuşburnu  bitkisinin meyvelerinin toplanılmasıyla üretilmiştir. Dikensi dokusu ve tohumları kevgirden geçirilerek elde edilen öz, odun ateşinde kıvamını alana kadar, tahta kaşıklarla karıştırılarak pişirilir. Kaynar suda bekletilerek sterile edilen cam kavanozlara..
155,50TL 180,00TL
Kimyasal ilaç ve gübre kullanılmadan üretilen Farmobile domateslerinden hazırlanmıştır. Rendelenerek Kabuklarından ayrılan domatesler kıvamını alana kadar pişirilir.  Kaynar suda bekletilerek sterile edilen cam kavanozlara doldurulup, ters çevirerek soğumaya bırakılır, Böylece vakumlanmış olurl..
113,93TL 120,00TL
Not: Sipariş sonrasında 1 hafta olgunlaştırılıp sonrasında size kargolanacaktır.KOLAY: Kiti mutfağınıza koyun, kutuyu açın ve her gün musluk suyuyla nemlendirin. HIZLI: İstiridye mantarları 10 gün içinde büyür ve hasat edersiniz. LEZZETLİ: Her bir renk farklı lezzette pembe istir..
113,93TL 125,00TL
Balkonunda ya da terasında tohumdan bitki yetiştirmenin zevkine varmak isteyenler için hazırladığımız bu setin içerisinde;2 Litre özel olarak hazırlanmış bitki toprağı2,3 lt lik su drenajlı saksıÖzel hazırlanmış küçük şişede* Kaliforniya Solucan Gübresi (Sıvı/10 ml)Ata salatalık tohumu (hediye) bulu..
155,00TL
Not: Siparişler taze olarak toplanarak her hafta çarşamba günü tarihinde kargoya verilmektedir.Ata tohumu, yerli bezelye, ilaç kullanılmadan üretilen ve kışlık olarak derin dondurucuda saklayabileceğiniz muhteşem lezzette bezelyeler...
75,00TL
Firuze doğal sabun seti banyolarınıza tazelik, ferahlık ve doğal dokunuşları taşımak için sizleri bekliyor. Ayrıca ürün çeşitliliği ile seçimi size bırakıyoruz. Sizin seçimleriniz ile doğal sabun setinizi kendinize özel olarak oluşturabilirsiniz. Aşağıdaki açıklamalarda seçeceğiniz sabunların özelli..
147,69TL 165,00TL
Sumak; sumak ağacı olarak da adlandırılan Rhus bitkisinin meyvelerinden elde edilen bir tür baharattır. Meyveleri kırmızı renkte ve küresel biçimde olan bu bitki ekşi bir lezzete sahiptir. Sumak ağacı olarak da tanımlanan bitki çalı görünümündedir. Ağacından toplandıktan sonra uygun teknikler yardım..
98,00TL
Ihlamur her zamanki gibi hem şifa hem ferahlık dağıtmayı bekliyor. Ilıman iklimin mis kokulu ağaç türlerinden olan ıhlamur bitkisi, doğal ortamında, her türlü kimyasaldan uzak olarak yetiştiriliyor. Tamamen doğal ıhlamur ağaçlarının çiçek ve yaprakları özenle toplanarak gölgede, bezler üzerine seril..
99,00TL
Genellikle ABD, Meksika ve Histinda yetişen Aspir Bitkisi son zamanlarda ülkemizde de yetiştirilmektedir. Göynük/Bolu'da yer alan arazilerde, kimyasal gübre ve ilaç kullanılmadan yetiştirilmekte ve tohumları soğuk sıkılarak Aspir yağı elde edilmektedir.Sarı, turuncu, kırmızı çiçeklere sahip ola..
87,30TL 110,00TL
Salatalarınıza lezzet ve şifa olacak Aspir yağı, ABD, Meksika ve Hindistan'dan sonra son zamanlarda ülkemizde de yetiştirilmeye başlayan Aspir bitkisinden elde edilmektedir. Göynük/Bolu'da yer alan arazilerde, kimyasal gübre ve ilaç kullanılmadan yetiştirilen Aspir bitkileri ve tohuml..
121,25TL 150,00TL
Salatalarınıza lezzet ve şifa olacak Aspir yağı, ABD, Meksika ve Hindistan'dan sonra son zamanlarda ülkemizde de yetiştirilmeye başlayan Aspir bitkisinden elde edilmektedir. Göynük/Bolu'da yer alan arazilerde, kimyasal gübre ve ilaç kullanılmadan yetiştirilen Aspir bitkileri ve tohumları soğuk sıkım..
218,25TL 250,00TL
Mevsimine göre hazırlanan Büyük Sebze Kolisi sizlere lezzetli ve doğal sebzelere aynı anda ve aynı tazelikte ulaşma fırsatı sunuyor. Sebzelerimiz kimyasal ilaç ve sentetik gübre kullanılmadan doğal ve sağlıklı üretilen zehirsiz Farmobile sebzeleridir. İster yemeklerinizde ister salatalarınızda kulla..
215,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 20 (2 Sayfa)