Menu
Your Cart

Arife Yaşar

Doğal üzüm pekmezi, içerdiği yüksek lif ve antioksidanlar ile sağlıklı bir lezzet deneyimi sağlarken sindirim sisteminiz için de faydalıdır. Özellikle kış aylarında tüketilmesi önerilen üzüm pekmezinin enerji verici bir özelliği de vardır. Geleneksel yöntemlerle kaynatılarak hazırlanan bu pekmez Mer..
137,00TL 178,80TL
Doğal Andız Pekmezi Akdeniz Bölgesinin yüksek bölgelerinde yetişen bir çam cinsi olan andız kozalaklarından yapılmaktadır. Odun ateşinde kaynatılarak tamamen yöresel yöntemlerle hazırlanan bu pekmez Mersin'den sofralarınıza gelmeyi bekliyor. Cam kavanozlarda kargoya dayanıklı kutularda sizin için pa..
165,71TL 185,00TL
Doğal Harnup (Keçiboynuzu) Pekmezi tüm tazeliği, lezzetiyle ve harika aromasıyla esebze'de sizlere sunuluyor. Mersin yöresine ait bu pekmezimiz tamamen geleneksel yöntemlerle ve %100 keçiboynuzundan üretilmiştir. Vitamin ve mineraller açısından zengin olan ve kan şekerinizi dengeleyen Doğal harnup p..
165,71TL 189,00TL
Doğal nar ekşisi, hiçbir zirai gübre kullanılmadan yetiştirilen ve odun ateşinde geleneksel yöntemlerle kaynatılarak yapılan bir ürünüzdür. İlk tadımında bile bu farkı hissedeceğiniz nar ekşisinde bulunan C vitamini, vücudun direncini arttırır. Ayrıca bağışıklık sistemini güçlendirir. Özellikle soğu..
194,00TL 210,00TL
Yeşil kozalaklar sonbaharda ormandan toplanarak 12 saat odun ateşinde kaynatarak kozalak şurubunu elde etmekteyiz. Katkı maddesi içermez...
138,89TL
Karadut pekmezi, bahar aylarında  karadut ağacında yetişen ve ismini renginden almış meyvelerden elde edilir. Tadı ve lezzetinin yanında sağlık açısından birçok faydası bulunan karadut, en çok pekmez haliyle tercih edilmektedir. Karadut pekmezi tam bir şifa kaynağı olup sofr..
166,00TL 189,99TL
Kantaron yağı, kantaron ağacının meyvelerinin sıkılmasıyla elde edilen bir bitki çeşididir. Bu yağ, genellikle cilt bakımı ve saç bakımı için kullanılır. Kantaron yağı, cilde nemlendirici ve yatıştırıcı özellikleri sayesinde ciltteki kuruluğu giderir ve cildi yumuşatır. Ayrıca, cildi güçlendirir ve ..
195,00TL
Zirai ilaç ve zirai gübre kullanılmadan üretiliyor sulu çekirdeği yumuşak ve çok lezzetli olup tamamen organiktir..
86,22TL 100,00TL
150 yıllık genetiği değiştirilmemiş incir ağaçlarımızdan zirai ilaç zirai gübre kullanılmadan egzoz dumanından uzakta dağ eteklerinde yetiştirilen şeker oranı yüksek incirlerimizi kurutup lokum kıvamında sıcak suyla yumuşatıyoruz yumuşatma esnasında katkı maddesi vb.hiç bir ürün kullanılmıyor..
100,08TL 125,00TL
Zirai ilaç ve gübre kullanmadan yetistirdiğimiz zeytinler elde kırılarak kaya tuzu ve su kullanılarak tatlandırılmıstır zeytin yağlı zeytindir (Brüt 3 kg)..
166,00TL 170,00TL
Bu doğa harikası delice zeytinyağı, doğada kendiliğinden ve doğal yollarla yetişen, aşısız Delice zeytininden üretilmektedir. Delice Zeytinyağındaki kanserle savaşan, tansiyon ve kolesterol gibi bir çok rahatsızlığa karşı direnç kazanmaya yardımcı olan bitkisel polifenol oranı diğer z..
220,00TL 280,00TL
Keçi Tulum Peyniri, yöresel peynirler arasında yer alan, lezzeti kokusu ve yapılış şekli ile farklılaşan  bir peynir türüdür. Keçi Tulum Peyniri, keçi sütünden yapılan tulum şeklinde sarmalanmış bir peynir türüdür. Bu peynir, genellikle yüksek miktarda protein, yağ, laktoz ve mineraller içeriği..
322,00TL 344,99TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)