Menu
Your Cart

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Esebze, üretici ile tüketiciyi aynı platform üzerinde buluşturmak amacıyla kurulmuş 2019 yılında temelleri atılmış 2021 yılında şirketleşmiş bir online pazar yeridir. Bu buluşmayı dizayn eden en önemli unsur güve ve sağlıklı ürünlerdir. Üreticinin ürettiği DOĞAL ve KATKISIZ ürünleri, sağlığına dikkat eden, sağlıklı ürün arayan tüketicilere GÜVEN eşliğinde sunuyoruz. Esebze yaklaşık 2 yıla yakın çeşitli modellemeler üzerinde çalışılmış ve nihai şekline ulaşmış bir sağlıklı tarım projesidir. Proje ortağı Barış Güleç, aynı zamanda proje koordinatörü olan babası 30 yıllık mesleki deneyime sahip ziraat mühendisi Fatih Güleç danışmanlığında başarılı işlere imza atmaya devam etmektedirler.


Misyonumuz

   Doğal Sağlıklı Gıda idealini temel alarak , bilimsel verileri göz önünde tutarak insanların yaşam kalitesini artırmak , ürünlerin değerinden ödün vermeden insan ve çevre sağlığını koruyarak modern yöntemler ile geleneksel metotları harmanlayarak üretim yapanlarla tüketicileri bir araya getirmek, üretime teşvik etmek, sağlıklı gıda pazarında güvenilir bir pazar yeri olarak genetiği korunmuş ve biyogenetik müdahaleye maruz kalmamış  gıdaları yaygınlaştırarak  gönül rahatlığı ile tüketilebilecek ürünleri yurtiçi ve yurtdışına dağıtmak, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ve yüksek iş ahlakı ile müşterilerinin ilk tercihi olmayı başarmaktır.


Vizyonumuz

 Bilgi çağının getirdiği yeni ve kaçınılmaz gerçekler doğrultusunda , müşteri memnuniyetini ön planda tutan, yüksek iş ahlakı ile müşterilerinin ilk tercihi olmayı başaran, dinamik ve kendini yenileyebilen, yeni ve istikrarlı bir pazar yapısı oluşturan, bilinçli tarımsal üretimi yaygınlaştıran, bilgi ve deneyimlerini kullanarak sektörüne yön veren, yaptığı teknolojik ve büyük yatırımlar ile küçük üreticilerin kalkınmasına ve gelişmesine katkıda bulunarak istihdam yaratan, genetiği korunmuş ve biyogenetik müdahaleye maruz kalmamış gıdaları yaygınlaştıran bir firma olmaktır.


İletişim Bilgileri

Adres: Bahçelievler Mah. Ayaztepe sok. 38/12 Tepebaşı/Eskişehir
E-posta: [email protected]

Twitter: @esebzecom

Instagram: @esebzecom

Banka Bilgileri

Banka Adı: QNB Finans Bank

Hesap Sahibi Adı: Barış GÜLEÇ

IBAN:TR75 0011 1000 0000 0099 0096 77