Menu
Your Cart

esebze.com Nedir?


Esebze.com Nedir?

Esebze.com özünde doğa ve sağlık sevgisini barındırır. Üretimlerini yerlerinde gördüğümüz yerli üreticilerimizin  doğal ve sağlıklı ürünleriyle sizleri en güvenli şekilde buluşturmayı hedefler.


Neden Esebze.com?

Doğanın ve sağlığın yolu esebze.com’dan geçer. Esebze.com doğal ve sağlıklı ürüne kolaylıkla ulaşmak isteyen herkes için güvenli bir tercihtir.


Esebze.com Ürünlerini Nereden Bulur?

Esebze.com ekibi olarak önceliğimiz sizlersiniz. Bu yüzden Esebze.com ekibi olarak üreticilerimizi yerlerinde ziyaret ederek güvenilirliğinden ve sağlık şartlarından emin oluruz. Daha sonra geriye ürünlerle buluşmanız kalır.


Esebze.com Güvenilir Mi?

Esebze.com ekibi olarak  her adımınızda güvenliğinizi düşünüyoruz. Ürünlerin üretim aşamalarında sürekli denetleyerek doğal ve sağlıklı olduklarıdan emin oluyoruz. Sonrasında sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişlerinizde ödemelerinizin güvenliğini sağlıyoruz. Siparişinizin elinize ulaşma sürecini yakından takip ederek oluşabilecek sorunlarla ilgileniyoruz. Herhangi bir iade durumunda ise doğrudan iade işlemlerinizi Esebze.com ekibi olarak bizler başlatıyoruz. Böylece paranız, ürünüz ve kaliteniz sipariş vermenizden elinize ulaşana kadar bizimle güvende kalıyor.


Esebze.com’da Kimler Üretici Olabilir?

 Esebze.com olarak “Doğal Ürün, Yerli Üretim” sloganıyla ortaya çıktık. Bu sloganın yaşamaya devam etmesi için doğal ve sağlıklı üretim yaptığına inanan yerli üreticiler öncelikle Esebze.com kriterlerince değerlendirilirler. Doğaya, çevreye, insana uygun olan üreticiler Esebze.com ailesine katılır. Değerlendirmeler doğanın ve sağlığın korunması için düzenli olarak tekrarlanır.


Esebze.com’dan Nasıl Alışveriş Yapılır?

Esebze.com sağlığı size en hızlı biçimde ulaştırmayı hedefler. Bu sebeple internet sitemiz üzerinden kolay, hızlı ve güvenilir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.


Esebze.com Nasıl Çalışır?

Esebze.com özünde doğa aşkıyla hareket eden bir ekipten oluşur. Ekip olarak doğaya saygının korunduğunda emin olunarak üretilen ürünleri sizlerle buluştururuz. Sizler sitemizde kolay ve güvenli bir biçimde alışverişinizi yaparsınız, bizler de sağlığın kapınıza en hızlı ve sağlıklı biçimde ulaştığından emin oluruz. Geriye yalnızca elinizdeki sağlıklı ürünlerin tadını çıkartmak ve doğaya saygı duyduğunuzu bilmenin huzuru kalır.