Menu
Your Cart

En Beğenilen Ürünler

Çayeks Özel Seri Siyah Çay 3 KG
-7 %
Çayeks Özel Seri Siyah Çay sadece Mayıs ayındaki ilk hasatta toplanan çaylardan üretilmekte olup kendinizi özel hissettirecek bir çay deneyimi sunmayı bekliyor. 2mm boyunda tanelerden oluşmakta olan çayımız kesinlikle harman değildir ve özel eleklerden geçirilerek tozu alınmıştır..
371,53TL 400,00TL
Çayeks Özel Seri Siyah Çay
-5 %
Çayeks Özel Seri Siyah Çay sadece Mayıs ayındaki ilk hasatta toplanan çaylardan üretilmekte olup kendinizi özel hissettirecek bir çay deneyimi sunmayı bekliyor. 2mm boyunda tanelerden oluşmakta olan çayımız kesinlikle harman değildir ve özel eleklerden geçirilerek tozu alınmıştır. Çayımız kesinlikle..
146,53TL 155,00TL
Erken Hasat Zeytinyağı - 5 KG
-26 %
Erken hasat/İlk hasat sızma zeytinyağı, erken toplanan yeşil zeytinlerden elde edilen, düşük asit ve oksidasyon değerlerine sahip, olgun hasat zeytinlerinden elde edilen yağa oranla az ama daha kaliteli bir yağdır.Soğuk sıkımKargoya dayanıklı teneke kutularda ambalaj, el değmeden dolum, kapağını ilk..
700,00TL 950,00TL
Erken Hasat Zeytinyağı - 16 KG
-12 %
Erken hasat zeytinyağı / İlk hasat sızma zeytinyağı, erken toplanan yeşil zeytinlerden elde edilen, düşük asit ve oksidasyon değerlerine sahip, olgun hasat zeytinlerinden elde edilen yağa oranla az ama daha kaliteli bir yağdır. Ağaç dibine dökülen zeytinler (dip zeytin) kullanılm..
1.900,00TL 2.150,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)